Item No: OL1CBLQSC
| Pattern | Bee |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
$3.13



Item No: OL1CBLQSC
| Pattern | Bee |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | JDE0107026 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.