Item No: OLTA0GJH
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
$1.67





Item No: OLTA0GJH
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | E1159 White Gold Color, E1160 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.