Item No: OLSHYL43
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
|---|---|
| Style | Vintage Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 22g |
















Reviews
There are no reviews yet.