Item No: OLGVT6U8
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
$7.78
![Gold [a Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-3d95e603214aea1d9ab00eaacc179275-300x300.webp)
![Gold [a Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-3d95e603214aea1d9ab00eaacc179275-300x300.webp)
![Gold [a Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-3d95e603214aea1d9ab00eaacc179275-300x300.webp)
Item No: OLGVT6U8
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold [a Pair]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.