Item No: OLWU1TF
| Style | Hawaiian, Bohemian, Streetwear |
|---|---|
| Design | Beaded, Stoving Varnish, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
$2.36












Item No: OLWU1TF
| Style | Hawaiian, Bohemian, Streetwear |
|---|---|
| Design | Beaded, Stoving Varnish, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | BR1690-B, BR1690-C, BR1690-D, BR1690-E, BR1690-F, BR1690-G, BR1690-H, BR1690-I, BR1690-A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.