Item No: OLOVVEH1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape, Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 13g |
Price range: $0.59 through $1.14












Item No: OLOVVEH1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape, Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color Mom, Steel Color (without Lettering), Steel Color Dad, Steel Daughter, Steel Color Son, Black (without Lettering), Gold (without Lettering), Rose Gold (without Lettering), Blue (without Lettering) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.