Item No: OL15VUSXB
| Style | Bridal |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets, Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 120g |
$4.70









Item No: OL15VUSXB
| Style | Bridal |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets, Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 120g |
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Option | Silver White Diamond Auricular Needle, Silver White Diamond Light Purple Diamond Auricular Needle, Kc Gold White Diamond Auricular Needle, KC Gold White Diamond Red Diamond Auricular Needle, Kc Gold White Diamond Blue Diamond Auricular Needle, KC Gold White Diamond Lvzuan Auricular Needle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.