Item No: OL1RC8NB7
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Glam |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Alloy |
| Occasion | Banquet, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 8g |
$0.92



Item No: OL1RC8NB7
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Glam |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Alloy |
| Occasion | Banquet, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.