Item No: OL1OZ8DUL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Grain |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 19g |
Price range: $2.98 through $3.63





Item No: OL1OZ8DUL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Grain |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.