Item No: OL6KPA50
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Elegant, Shiny |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |

















Reviews
There are no reviews yet.