Item No: OLR9EATN
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Angel Wings |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 40g |
$3.35






Item No: OLR9EATN
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Angel Wings |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.