Item No: OL1GIRD1Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Agate |
| Occasion | Travel, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 13g |
$3.04

















Item No: OL1GIRD1Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Agate |
| Occasion | Travel, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | BC55-1, BC55-2, BC55-3, BC55-4, BC55-5, BC55-6, BC55-7, BC55-8, BC55-9, BC55-10, BC55-11, BC55-12, BC55-13, BC55-15 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.