Item No: OL18BUJSJ
| Style | INS Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
Price range: $3.05 through $3.42

















Item No: OL18BUJSJ
| Style | INS Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 31297, 31298, 31301, 31302, 31299, 31300, 31305, 31303, 31308, 31304, 31307, 31310, 31306, 31309 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.