Item No: OL19QNIC1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
$1.62



Item No: OL19QNIC1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | Silver |
| Size | 3# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.