Item No: OLS6TYSH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | envelope |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Event & Party Supplies | Necklace |
| Weight | 13g |
Price range: $5.49 through $7.33









Item No: OLS6TYSH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | envelope |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Event & Party Supplies | Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Steel Love Envelope Corrosion Piece Love, Gold Love Envelope Corrosion Piece Love, Rose Gold Love Envelope Corrosion Piece Love, Steel Love Envelope DIY Lettering Content, Gold Love Envelope DIY Lettering Content, Rose Gold Love Envelope DIY Lettering Content |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.