Item No: OL1BPH3S5
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Vintage Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
Price range: $1.55 through $2.11







































Item No: OL1BPH3S5
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Vintage Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 0406-GD, 0642-Green, 0642-White, 0634-GD, 0627-SL, 0640-GD, 0643-GN, 0638-Green, 0630-SL, 0630-GD, 0648-SL, 0630-Pink, 0630-Green, 0628-Black, 0628-White, 0628-Red, 0628-Purple, 0628-Green, 0635-GD, 0636-Green, 0637-WH, 0637-PK, 0644-SL, 0646-S, 0633-SL, 0632-White, 0632-Pink, 0632-Green, 0647-Red, 0647-Pink, 0631-Pink, 0631-White, 0639-GD |
| Style | 0629-Silver, 0629-Gold |
| Color | White, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.