Item No: OL3IZDW0
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
$1.67





Item No: OL3IZDW0
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Size | 43596, 43597 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.