Item No: OLPK75H0
| Color | Pink, Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
$2.91








Item No: OLPK75H0
| Color | Pink, Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 0464ys Pink Devil's Eye + Box Chain, 0464ys Blue 1 Devil's Eye + Box Chain, 0464ys Blue 2 Devil's Eye + Box Chain, 0464ys Red Devil's Eye + Box Chain, 0464ys Blue 3 Devil's Eye + Box Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.