Item No: OL1NX90QA
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
$1.85







Item No: OL1NX90QA
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | A, B, D, C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.