Item No: OL1S9P029
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |






















Reviews
There are no reviews yet.