Item No: OL2TADOL
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 4g |
| Size | INTERNAL DIAMETER |
| F | 17.5 |
Price range: $1.16 through $1.65























Item No: OL2TADOL
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 4g |
| Size | INTERNAL DIAMETER |
| F | 17.5 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Silver Square Lines Pleated Pattern, Silver round, Silver round Beating Pattern, Silver Black Diamond Ring, Silver Aura Bright Ring, Silver round Hollow, Silver AB Diamond Ring, Silver Irregular Beating Pattern, Gold round, Golden Black Diamond Ring, Golden AB Diamond Ring, Golden Aura Bright Ring, Silver Irregular Lines, Silver Irregular Stripes, Golden Irregular Beating Pattern, Golden Irregular Lines, Golden, round Beating Pattern, Golden, round Hollow out, Golden Square Lines Pleated Pattern, Golden Irregular Stripes |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.