Item No: OL2BGUMZ
| Style | Retro, French Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Banquet, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 5g |
$2.42









Item No: OL2BGUMZ
| Style | Retro, French Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Banquet, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White Flowers, Green Square, Green Love, Green Flowers, White Square, White Love |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.