Item No: OLK0RB5D
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Commute |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$2.44





Item No: OLK0RB5D
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Commute |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.