Item No: OL585138
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $1.54 through $1.59
























Item No: OL585138
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 17, 18, 19, 21, 16, 20 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.