Item No: OL1QIP44G
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Tiger Eye |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Chain Type | Beaded Chain |
| Chain Material | Tiger Eye |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 20g |
$1.06



Item No: OL1QIP44G
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Tiger Eye |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Chain Type | Beaded Chain |
| Chain Material | Tiger Eye |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Tigereye + Colorful |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.