Item No: OL1FQ3UOT
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Imitation Pearl, Rhinestone, Metal |
| Occasion | Business |
| Classification | Brooches |
| Weight | 22g |
$1.15 – $4.22Price range: $1.15 through $4.22
















Item No: OL1FQ3UOT
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Imitation Pearl, Rhinestone, Metal |
| Occasion | Business |
| Classification | Brooches |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | 5# Brooch-Gold Drink Milky Tea Cup, 11# Brooch-White Pearl Butterfly, 26# Brooch-Golden Flower Butterfly (Real Gold Plating), 28# Brooch-Gold Wheat (Real Gold Plating), 13# Brooch-Golden Snowflake (Real Gold Plating), 23# Brooch-Gold (Real Gold Plating) |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.