Item No: OLOFI50I
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
$1.65









Item No: OLOFI50I
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Rose, Egd0280 |
| Color | Gold, Rose Gold |
| Option | White K, Egd0280 White K, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.