Item No: OLQZBVDU
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $1.38 through $1.89












Item No: OLQZBVDU
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | 18K Real Gold Color-Preserving Tulip White Cat Eye Ring, 18K Real Gold Color-Retaining Tulip Pink Cat's Eye Ring, 18K Real Gold Color Retaining Leaf Ring, 800K Real Gold Color Retaining Fishtail Pearl Ring, 18K Real Gold Color-Retaining Pearl Butterfly Ring, 18K Real Gold Color Retaining Four Heart Ring, 18K Real Gold Color-Preserving Rich Ring, 18K Real Gold Color Retaining Delicate Cross Five Petal Flower Ring, 18K Real Gold Color Retaining Rose Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.