Item No: OL1O9URP6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | Hematite |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
$1.18






Item No: OL1O9URP6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | Hematite |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Green, Black, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.