Item No: OL1JGAFJQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
Price range: $0.76 through $1.17





Item No: OL1JGAFJQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Steel Color |
You must be logged in to post a review.
$4.58





Item No: OLREGWJS
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | 16 5cm Bracelet |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.