Item No: OL1BNFBKP
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | INS Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Infinity |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 10g |
Price range: $1.62 through $1.93






Item No: OL1BNFBKP
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | INS Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Infinity |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Rose, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.