Item No: OL11AMD8Y
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
$2.23















Item No: OL11AMD8Y
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | JQH0082-GG-1, JQH0082-SS-1, JQH0082-GG-2, JQH0082-SS-2, JQH0082-GG-3, JQH0082-SS-3, JQH0082-GG-4, JQH0082-SS-4, JQH0082-GG-5, JQH0082-SS-5, JQH0082-GG-6, JQH0082-SS-6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.