Item No: OL188OZ0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets, Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $1.10 through $1.78










Item No: OL188OZ0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets, Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 874, 1#, 2#, 3#, 4#, 6#, 7#, 5# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.