Item No: OL1PCC95V
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
$2.19



Item No: OL1PCC95V
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Color 1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.