Item No: OLWSBNNV
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $1.26 through $1.63







Item No: OLWSBNNV
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | #1, #2, #6, #4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.