Item No: OL1DS831A
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Date |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $1.40 through $2.38
![D231 Necklace [Titanium Steel Chain Copper Pendant]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2ec827b7cdbbef89370c48df9173a921-300x300.webp)
![D232 Stud Earrings [Silver Needle Copper Gold Plating]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-46882f0c160380872a03d66f95a65256-300x300.webp)
![D231 Necklace [Titanium Steel Chain Copper Pendant]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2ec827b7cdbbef89370c48df9173a921-300x300.webp)
![D232 Stud Earrings [Silver Needle Copper Gold Plating]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-46882f0c160380872a03d66f95a65256-300x300.webp)
![D231 Necklace [Titanium Steel Chain Copper Pendant]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2ec827b7cdbbef89370c48df9173a921-300x300.webp)
Item No: OL1DS831A
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Date |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | D231 Necklace [Titanium Steel Chain Copper Pendant]], D232 Stud Earrings [Silver Needle Copper Gold Plating]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.