Item No: OL2TTY3W
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
$3.73



Item No: OL2TTY3W
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.