Item No: OL1UUV6HG
| Style | Casual, Lady, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 9g |
Price range: $0.51 through $2.32




















Item No: OL1UUV6HG
| Style | Casual, Lady, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold Double Layers Loving Heart Love Anklet, Silver Lip Chain, Gold Snake Bone Pull Anklet, Gold Love Anklet, Gold Copper Coin Bell Anklet, Gold Double-Layer Pearl Anklet, Golden Butterfly Anklet with Diamond, Golden Lucky Gourd Anklet, Gold Black Emerald Anklet, Golden Rich Gold Brick Anklet, Golden Three-Dimensional Love Anklet, Gold Amass Fortunes Anklet, Escape Princess Bowknot Anklet, Golden Pisces Anklet, Gold Double Layer Camellia Anklet, Gold Little Daisy Anklet, Little Daisy round Beads Anklet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.