Item No: OL1X2V1IC
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 4g |
Price range: $0.40 through $0.62




























Item No: OL1X2V1IC
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color-Herringbone (One), Steel Color-Bright Moon (One), Steel Color-Rabbit (One), Steel Color-Music Symbol (One), Steel Color-Antlers (One), Steel Color-Rose (One), Steel Color-Ball (One)-3mm, Black-Ball (One)-3mm, Steel Color-Ball (One)-4mm, Black-Ball (One)-4mm, Gold-Herringbone (One), Gold-Bright Moon (One), Gold-Rabbit (One), Gold-Music Symbol (One), Gold-Antlers (One), Gold-Rose (One), Steel Color-Ball (One)-5mm, Black-Ball (One)-5mm, Gold-Ball (One)-3mm, Gold-Ball (One)-4mm, Steel Color-Hollow Moon (One), Gold-Ball (One)-5mm, Gold-Hollow Moon (One), Steel Color-Square and round (One), Gold-Square and round (One) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.