Item No: OLEYJI5L
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Spiral |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 29g |

















Reviews
There are no reviews yet.