Item No: OL16XY10Q
| Pattern | Heart Shape |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
Price range: $1.39 through $2.01






Item No: OL16XY10Q
| Pattern | Heart Shape |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Green Zircon Necklace, Green Zircon Stud Earrings, White Zircon Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.