Item No: OLAL46SL
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round, Color Block |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
$1.79



Item No: OLAL46SL
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round, Color Block |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Color | Gold and silver color |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.