Item No: OL1XYF3D5
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Plating | 14K Gold Plated |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Rings |
| Weight | 8g |
| Size | Circumference(MM) |
| F | 54.4 |
Price range: $1.36 through $2.23











Item No: OL1XYF3D5
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Plating | 14K Gold Plated |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Rings |
| Weight | 8g |
| Size | Circumference(MM) |
| F | 54.4 |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Pink crystal, Amethyst, Gan Qing, Ordinary Labradorite Ring, Sea Blue Jade, Strawberry quartz, 和田碧玉戒指, Freshwater Ring (Red Tail) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.