Item No: OL1Y8FZYC
| Craft | Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pieces |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 4g |
$9.43





Item No: OL1Y8FZYC
| Craft | Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pieces |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Yellow Gold-3 Pieces Per Set, White Gold Color-3 Pieces Per Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.