Item No: OLMF41IE
| Style | Retro, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Twist |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 14g |
Price range: $1.44 through $2.01






Item No: OLMF41IE
| Style | Retro, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Twist |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Three-Strand Three-Color Necklace, Three-Strand Golden-Bracelet, Three-Strand Golden-Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.