Item No: OL1G1RB7W
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 9g |


















Reviews
There are no reviews yet.