Item No: OLSM2NB7
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Modern Style, Classic Style |
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Festival | Valentine'S Day, Back To School |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 3g |
































Reviews
There are no reviews yet.