Item No: OLLRFYD0
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Oval |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 16g |
Price range: $3.73 through $3.74










Item No: OLLRFYD0
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Oval |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Amethyst, Glittering powder, Yellow Agate, obsidian, Red, Picture |
| Style | Emerald |
| Color | Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.