Item No: OLZD4YC7
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Basic, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 8 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |























Reviews
There are no reviews yet.