Item No: OLG3LWB0
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Letter |
| Material | Alloy, rope |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 6g |
$0.86






Item No: OLG3LWB0
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Letter |
| Material | Alloy, rope |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Handle Card, Airplane Card, Love Card |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.